Czym Cię oczaruje?

Czym Cię oczaruje?

Masz już dość szukania po omacku? Nie cierpisz ciągłych poszukiwań potrzebnych przedmiotów w torebce? Nie lubisz zasypiać w ciemnym pokoju hotelowym? Jest na to sposób. To światło SOI

To pierwsze na świecie automatyczne światło nie tylko do torebki. Lekkie i estetyczne – sprawia, że największa ciemność nie jest problemem. Możesz je mieć zawsze przy sobie by czuć się pewnie i bezpiecznie.

SOI to oryginalny i jakże praktyczny prezent dla aktywnych. Dla tych, którzy sporo czasu spędzają w podróży, pomaga odnaleźć poszukiwaną rzecz w ciemnych pomieszczeniach. Pięknie i estetycznie wykończony z dbałością o każdy szczegół – by na długo zapaść w pamięci, by stać się ekskluzywnym i zarazem praktycznym upominkiem biznesowym. A trwałe, laserowe logo pozwoli na długo pamiętać o darczyńcy!

SOI to coś więcej niż prezent. Zaokrąglona forma wzorowana na elipsie w przekroju poprzecznym prezentuje klasyczny design, eleganckie proporcje, pozbawiony zdobień. Kształt daje uspokajające odczucie niczym dotyk wygładzonym kamieniem.

Do produkcji światła SOI używa się przyjaznych środowisku materiałów. Wykonane w Niemczech, dzięki innowacyjnej technologii wysoko wydajne diody święcące zapalają się tylko kiedy są potrzebne. SOI to gwarancja wysokiej jakość produktu. Światło SOI powstaje ręcznie we współpracy z organizacją dla młodych, pokrzywdzonych ludzi i niepełnosprawnych. To sprytne rozwiązanie spełnia swoją rolę eliminując zużycie energii do minimum. Możliwość wymiany baterii czyni SOI towarzyszem na długi czas. Wysoka jakość tektury nadającej się do recyklingu.

Produkt posiada Certyfikat Niebieski Anioł „Blue Angel” – najstarszy europejski certyfikat dla produktów przyjaznych środowisku. Znak ten jest umieszczony na wyrobach bezpieczniejszych od innych wyrobów tego samego rodzaju, uznanych w danej grupie wyrobów za liderów środowiskowych.

SOI to znacznie więcej niż praktyczny prezent. To absolutny must have człowieka sukcesu XXI wieku i idealny gadżet dla firm dbających o środowisko i prowadzących działania na rzecz społecznej odpowiedzialności biznesu.

www.haluksy.biz www.wiekannmanschnellabnehmen.eu www.celulit.com.pl